"Enter"a basıp içeriğe geçin


Resident Evil 2Повернулася легенда епохи!

Історія про зомбі, яка написана майже у всіх мистецтвах та писемних формах, стала частиною уяви всіх нас. У фільмах, які ми дивимось, романах, які ми читаємо, або в ігри, які ми граємо, у нас завжди виникає таке питання: “Що б ми зробили, якби було зомбі вторгнення?” Я впевнений, що ти все думаєш про героїзм. Незважаючи на те, що є сценарії, подібні до тих, з ким ми вже були свідками, у мене є погані новини для вас; Напевно, у цьому великому міському безладі, де ми знаходимося, більшість із нас були

Є ще одне місто, схоже на цей безлад, місто Єнот. Місто єнота, одне з найважливіших місць у світі Resident Evil, є головним місцем Resident Evil 2, хоча ми не можемо ходити вулицями. Місто, де компанія Umbrella вирізала, як болгарський перець, який ми пам’ятатимемо з першої гри, запрошує нас у пригоду, сповнену дій та страху.

Resident Evil 2 Remake – це переглянута версія RE2, яка вийшла 21 рік тому. У грі ми спостерігаємо історію Леона С. Кеннеді та Клер Редфілд. Виробництво, яке відбулося через два місяці після історії першої гри, розповідає про спалах зомбі, що поступово досягає глобальних масштабів. Коротше кажучи, ця криза, що спалахнула в результаті досліджень компанії Umbrella і, звичайно, нескінченних амбіцій людей, поширилася на вулиці міста Єнота. Хоча Леон і Клер – це звичні персонажі для гравців, які пожирали серію Resident Evil, вони насправді увійшли в історію з цією грою. Настільки, що ми бачимо Клер як молоду дівчину, що приїжджає до свого брата Кріса Редфілда та Леона С. Кеннеді як новачка на шляху до міста Єнот. Насправді Леон потрапляє в цю щурячу гонку, “я ніколи не мріяв про свій перший день на роботі так”, – проводить він. На самому початку гри ми можемо стати свідками цієї звивистої пригоди пересічного дуету з різних кутів.

До речі, я маю ще один момент зазначити. Так, Resident Evil 2 – це рімейк, але команда продюсера зуміла додати до нього багато приємних деталей. Як початкові сцени гри, так і деякі сцени, які ми знаємо напам’ять, прикрашені абсолютно новими деталями. Це дозволяє нам сприймати нововведення, дивлячись на гру ностальгічно. Причому ці нововведення є не тільки в сюжеті, але і в геймплеї.

 

 

Маючи при собі ніж, вам пропонується функція, яка може врятувати ваше життя в найнебезпечніші моменти.

Ця схожість присутня і у виборі персонажів, які ми зробили на початку гри. Отже, ви починаєте гру, вибравши одного з двох символів, як у оригінальній грі. Візьміть цей перший початок як Леон А та Клер А. Закінчивши гру з одним із цих двох символів, ви розблокуєте B-сценарій іншого персонажа. Тож якщо ви закінчите сценарій А з Леоном, відкриється сценарій B Клер. Так само, коли ви закінчите сценарій Claire A, ви досягнете сценарію leon B. Таким чином, ви поводитесь з подіями по-різному від очей іншого персонажа. Тож де Клер знаходиться чи що він робить у сценарії Leon’s A, коли ви запускаєте сценарій B Клер, ми спостерігаємо його та дивимось на речі з іншого вікна. Це дозволяє по-різному спостерігати за подіями та зустрічатися з новими персонажами та збільшувати час гри.
Говорячи про ігровий час, поговоримо і про це, і про режими складності. Гра дійсно коротка, якщо ви переймаєте єдиний сценарій. тобто, як я, ви можете шукати і їздити дуже повільно, навіть якщо ви можете закінчити між 6 і 8 годин. Якщо діяти трохи швидше, цей час може навіть опуститися нижче 5 годин. Додатковий сценарій або режим складності, звичайно, продовжить цей час, але якщо взяти загальну середню величину, можна сказати, що гра закінчується за 7 годин за одним сценарієм.
Коли ми дивимось на режими складності, нам відповідають три різні категорії. Коли ви виберете режим «Асистент», увімкнено функцію допомоги. Тож, коли ви орієнтуєтесь на зомбі, виникає автоматичний тупик. Якщо ви виберете цей режим, який ви зможете легко кваліфікувати, ваше життя повільно заповниться, і ви зіткнетеся з більш неефективними ворогами. Стандартний режим складності в нормі. Хардкор-режим – це інший випадок. Вибравши цей режим, ви можете зареєструватися лише за допомогою пошуку чорнила. Ці чорнила, які називаються чорнильною стрічкою, доступні в обмеженій кількості, що збільшує напруженість гри. тому якщо ви ніколи не економили, у вас є можливість повернутися до початку гри. Коли ви вибираєте цей режим, я також повинен сказати, що на вас чекають більш складні вороги. Я хотів би, щоб була проміжна складність, яку ми могли записати стрічкою в стандартному режимі складності. Розуміти режими складності

2 Yorum

 1. Annika Annika Nisan 29, 2020

  Hi,

  I hope you are in good health. I am a passionate reader and writer as well.

  I am writing you to present an offer that can benefit both of us.

  I want to publish a guest post article on your website and will send you some topic ideas for that.

  The article however, will be of great quality and is free of cost. If my ideas interest you, I would send the article on the selected topic idea chosen by you. I would just need you to provide me a backlink within the main article.
  Please get back with your kind response to this offer.

  I look forward to your prompt response.

  Have a great day!

  Regards.

  Annika Wells

  • Selin Karatay Selin Karatay Mayıs 15, 2020

   hello, you can send us the article you want to publish

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir