"Enter"a basıp içeriğe geçin


Машина Super Mario 2Маріо, який став талісманом ігрового світу, знову з’явився разом із Super Mario Maker 2, де кожен гравець створює свою власну роль. Слідом за першою грою, але з значно більшою свободою та новими враженнями, Super Mario Maker 2 пропонує геймерам широкий спектр контенту.

Підводячи підсумок, Super Mario Maker 2 – це гра, в якій ви можете створити свої власні частини та грати в інші частини, розроблені мільйонами гравців. Звичайно, це фаза дизайну інших ігор Маріо, які тривали вже довгі роки.

Тож від класичних епізодів Маріо до останніх ігор Маріо в Super Mario Maker 2 включено багато динаміки. Моя улюблена, звичайно, Super Mario World. Коли я бачу динамічну та графічну палітру цієї гри, я дуже щасливий і скуштував досвід, який я мав давно. Вже загальний контур гри заснований на цьому задоволенні гравців.

Хоча головна динаміка гри полягає в оформленні епізодів, Super Mario Maker 2 також включає в себе сценарій режиму. Можна навіть сказати, що це гарний режим навчання до проектування кафедри та переходу до іншої основної динаміки. Зі знесенням ученицького замку Грибного Королівства вам доведеться зіткнутися з ним і спробувати відновити його. Ви здобуваєте золото, проходячи секції і намагаєтеся повернути свій замок у старі часи слави із заробленим вами золотом. Звичайно, тут включені варіанти “Зробимо праворуч спочатку” або “Зробимо лівий лівий”, але суть роботи полягає в тому, щоб розіграти всі частини і добудувати замок. Розділи режиму сценарію поділяються на дуже різні частини. Іншими словами, кожній грі, з якою ви стикаєтесь у грі, відводиться місце. Коли ви залишите позаду сценарій режиму, як я вже говорив раніше, на вас чекає величезний світ.

Окрім першої гри, Super Mario Maker 2 включає світ 3D World. Звичайно, використовуючи динаміку цього світу, ви не можете отримати користь від тривимірної події. Всі частини гри створені в двовимірній логіці. Створюючи розділ, ви спочатку вибираєте стиль гри, а потім створюєте тему. Стилі гри включають ігри Super Mario Bros, Super Mario Bros 3, Super Mario Bros U та Super Mario Bros U. Коли ми робимо цей вибір і переходимо до тематичної частини, ми стикаємося з 10 різними темами, з якими ми знайомі з іграми маріо, такими як небосхили, підземні секції, підводні секції чи будинок-привид. Після цього розділу та вибору тем перед вами широкий спектр. Також можна зробити багато задоволення, але також можна зробити розділи, які будуть кидати виклик терпінню інших гравців.

Звичайно, це можна зробити дуже легко завдяки сенсорному екрану Switch. Основна динаміка розподілу розміщується на панелі зліва на екрані. Знизу ви можете відрегулювати довжину розділу або з правої панелі ви можете отримати доступ до ярликів, таких як видалення, скасування або повністю відновлення. Заплутана панель, яку вам потрібно освоїти, розташована у верхній частині екрана. Тут ми маємо 2 різні уривки, оскільки на нас чекають предмети та звукові ефекти. Перш за все, я хочу поговорити про звукові ефекти, адже тут може бути дуже весело. Наприклад, тут ви можете з’єднати звук рогу до цегли з грибами. Коли ви вступаєте в гру і пробиваєте цеглу, це також звучить ріг.

 

Елементи, що найчастіше використовуються при використанні предметів, вишикуваних на верхній панелі. У правій крайній частині знаходиться кнопка пошуку. Натиснувши тут, ви зможете досягти всієї динаміки, яку ви бачите в іграх Mario і не підходять до верхньої панелі. Ці динаміки включають великі гармати, рибу, яку ми зустрічаємо у підводних секціях, або буксир, який дозволяє нам отримати мис світу Super Mario, який ви не можете забути. Тут важко порахувати відмінності. Від платформ, що переміщуються, до ключів увімкнення / вимкнення, від ідентифікації рухів противника до палаючих елементів платформи, є багато динаміки. З доданими предметами та незначними змінами, внесеними в першій грі, дизайн відділу було зроблено на крок далі. Ця робота з дизайну деталей в першу чергу неймовірно складна, але коли ти звикнеш до динаміки, ти можеш спроектувати деталь дуже легко. Звичайно, можна протестувати цей розділ у будь-який час і з такою динамікою, як побачення останніх рухів, ви можете позмагатися з іграми Nintendo.

 

Звичайно, частина гри почала кидатися в бібліотеку приховано. Іншими словами, гра розроблена іншими гравцями, щоб грати в частини гри приносить нескінченний час гри. Звичайно, не кожен розроблений розділ є ідеальним, але всі розділи, які виходять на перший план при невеликих пошуках

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir