"Enter"a basıp içeriğe geçin


Тропіко 6 відгуківТропіко 6 огляд! Є багато відповідей на питання, чому люди люблять грати в ігри. Однак, коли ми сідаємо і глибоко мислимо, ми можемо виявити, що головна причина полягає в тому, чи хочемо ми це робити в реальному житті, а що не можемо зробити у віртуальному світі. Деякі види ігор можуть серйозно відповісти на наші мрії. Особливо в іграх Tycoon, щоб взяти на себе компанію, мати можливість контролювати цивілізацію в цивілізації або бути диктатором в Тропіко.

 

Говорячи про диктаторів, Tropico 6 не обов’язково означає, що ви будете диктатором. Ну, у вас є шанс бути демократичним лідером, який поважає демократію, не плутає вибори, надає значення прав людини. Але Тропіко за своєю суттю змушує вас бути жорстким лідером, як би я не сказав. Чим демократичніше ви, тим більша складність гри. Наприклад, ви не можете відправляти своїх політичних опонентів за ґрати або вбивати їх. Але у вас завжди є шанс підкупити. Однак, якщо він це зробить, може виникнути головний біль.

 

Перш за все, скажімо, що Tropico 6 – це імітація управління країною, але вона базується на дипломатії, політиці та міській адміністрації, а не на стратегічних елементах стратегії. Ваша головна мета в грі – максимально розвинути свою країну під назвою Тропіко. Однак під час цього розвитку в Тропіко живуть протилежні групи та різні світові сили. Оскільки основна тема гри – це маленька острівна країна, ви можете максимально протистояти великим силам, інакше вас можуть вторгнути протилежні сили.

Тропіко 6 не відбувається в певному віці. Однак у вас є можливість розвиватися з початку 1800-х років до сучасності. Хоча це була колоніальна держава на початку гри, у вас є шанс заявити про свою незалежність, розвиваючись з часом. Однак незалежність вимагає певних критеріїв. Наприклад, якщо ви хочете королівської незалежності, він хоче від вас певну суму грошей. Якщо ви не скажете ні, королівський флот може закінчитися у ваших дверях. Ви також прощаєтеся з допомогою, яка надходить через королівську після здобуття незалежності. Також дуже важко вижити без королівської допомоги на ранніх стадіях. Якщо ви скажете, що немає колоніального перебування, прихильники незалежності на острові можуть збунтуватися. Одним з найскладніших аспектів гри є збереження серця та королівської родини. Якщо ви хочете скосити, що ви говорите шашлик, вам слід серйозно зосередитись на грі.

 

Коли ви розвиваєте свою країну в Tropico 6, у міру розвитку інших моделей міста, ваші потреби зростають. Наприклад, на початку гри, поки вашій країні ніяк не потрібна електроенергія, ви повинні виробляти електроенергію та здійснювати розподіл після закінчення віку. Це одна з головних особливостей моделювання ігрового міста. Звичайно, існує кілька способів отримання енергії. Залежно від вашого технологічного розвитку, можна використовувати такі ресурси, як енергія вітру та ядерна енергія. Ви вирішуєте, використовувати ядерні електростанції для отримання енергії або збагачувати уран.

Окрім будівель та споруд, якими можна займатися в грі, звичайно є дерево технологій. Завдяки цьому дереву ви можете внести свій внесок у свою країну, розвиваючи різні технології. Наприклад, якщо зосередитись на ядерних дослідженнях, збагатити уран та виготовити ядерну боєголовку, ви зможете уникнути небезпеки вторгнення у східний чи західний блок під час холодної війни.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir