"Enter"a basıp içeriğe geçin


Сутичка піднімається в лабораторії MIT Media, оскільки вченого витісняють за сексуальні домаганняМинулого тижня Массачусетський технологічний інститут (MIT) викликав занепокоєння в Медіалабораторії, яка була відсторонена від давнього члена факультету Майкла Бова за порушення політики щодо сексуальних домагань університету. Медіа-лабораторія також оголосила обов’язкові тренінги щодо сексуальних домагань для всього персоналу.

Виконавчий директор Медіалабораторії Деб Рой вчора надіслав листа студентам, співробітникам та викладачам: «Майкл був припинений виключно внаслідок твердження, що він порушив політику сексуальних домагань MIT. … [T] ось аспекти політики та практики MIT, які, на мою думку, мають бути вдосконалені. Я буду працювати з колегами з MIT щодо кращої політики для всієї громади ».

Бове був головним науковим співробітником лабораторії в Кембриджі, і його останнім днем ​​роботи було 26 вересня, згідно з повідомленням електронної пошти минулого тижня від Кімберлі Аллен, директора з питань взаємодії зі ЗМІ, Кімберлі Аллен. Аллен відмовився коментувати подробиці збиття Бове, але написав: “Ми завжди закликаємо будь-якого члена нашої спільноти, який зазнав або зазнав утисків поведінки, повідомляти про це за допомогою ресурсів, які MIT надає доступними”.

Звернувшись по телефону минулого тижня, Боув відмовився коментувати, сказавши, що MIT попросив усіх, хто займається цим питанням, зберегти конфіденційність. Однак у своїй заяві, яку він вчора направив студентам, викладачам та викладачам MIT Media Lab, які отримали ScienceInsider, він написав:

«Після тверджень про те, що я діяв утискуючим або іншим чином не бажаючим по відношенню до деяких інших членів спільноти, я більше не в Медіалабораторії. Я дуже шкодую про невідповідні та невиправдані дії чи слова, якими я завдав болю чи дискомфорту будь-якому з чудових, відданих фахівцям лабораторії, і пропоную свої найщиріші вибачення. Мої минулі дії не відображали моїх цінностей, цінностей Медіа-лабораторії, цінностей MIT або прийнятних стандартів поведінки де завгодно, і детально вивчивши мою совість, я засвоїв важливі уроки про відповідальну, поважну та відповідну поведінку, яка буде керівництво мене протягом моїх майбутніх взаємодій з людьми. ”

Бове, який має доктор наук. в галузі медіа-технологій від MIT, працював у Media Lab протягом 23 років, останнім часом очолював медіагрупу, що базується на об’єктах.

До недавнього часу «Медіалабораторія» сприймалася як видатний вузол нестримних інновацій, бюджет якого втричі збільшився до 75 мільйонів доларів США за цей рік та значною мірою від корпоративних пожертв.

27 вересня керівники Медіалабораторії скликали всебічну зустріч. Адміністратори визнали складні часи, що стояли перед лабораторією, і сказали, що вони запускають робочі групи для вирішення деяких проблем. Вони також повідомили персонал лабораторії, що вони пройдуть 2 години обов’язкового навчання сексуальних домагань.

(Колишній директор лабораторії Джой Іто 7 вересня подав у відставку після розкриття в статті в “Нью-Йоркері” про те, що він приховував ступінь стосунків “Медіа-лабораторії” з донором Джефрі Епштейна. Епштейн був фінансистом-педофілом, який помер самогубство в тюрмі в Нью-Йорку в серпні.)

У лабораторії також виникають інші проблеми. 20 вересня Propublica та WBUR, представник Національного громадського радіо в Бостоні, опублікували експозицію, в якій показали, що Ініціатива відкритої сільського господарства Media Lab, яка вже перебуває під наглядом щодо перенасичення харчових комп’ютерів, знаходиться під слідством Департаменту охорони навколишнього середовища Массачусетса. Працівник виклику заявив, що лабораторія скидає стічні води з рівнем азоту до 222 частин на мільйон, що в 22 рази перевищує рівень, дозволений державними регламентами, в свердловину на дослідницькій ділянці в Міддлтоні, штат Массачусетс.

Один дослідник, який взяв участь у всій зустрічі 27 вересня, сказав, що вони залишають відчуття, “ніби є принаймні деякі люди, які намагаються вирішити деякі проблеми. Здається, зараз є якісь процеси. Щось рухається. І є бажання подивитися на речі “.

Однак один місцевий політик не вражає. Квінтон Зондерван, випускник MIT в галузі електротехніки та інформатики, який є міським радником Кембриджу, минулого тижня написав президенту MIT Рафаелу Рейфу, вимагаючи розслідування порушень навколишнього середовища та «академічної помилки» Ініціативою відкритого сільського господарства.

“Я хочу відповіді, а саме розслідування, так само, як [MIT] робить справу зі справою Епштейна”, – сказав Зондерван для ScienceInsider.

Віце-президент MIT з досліджень відповів на лист Зондервана вчора. Марія Зубер пише частково, що “відбувається ретельна оцінка” несанкціонованого скиду стічних вод “відбувається”, і MIT “зобов’язаний забезпечити абсолютну цілісність усіх [своїх] досліджень”.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir