"Enter"a basıp içeriğe geçin


Огляд “Зоряних воєн”Серія “Зоряні війни ™”, одна з найуспішніших робіт в історії фільму, здійснила чергову атаку з другою трилогією між 1999-2005 роками після оригінальних епізодів між 1977-1983 роками та розвеселила фанатиків. Наприкінці цього року третя хвиля починається із сьомого епізоду «Сила пробуджується». Інші фільми слідкуватимуть у 2017 та 2019 роках. Звичайно, фільми не представлені окремо, ми говоримо про повний пакет. Ігри – важлива частина цього Всесвіту. Поки що надійшло багато ігор «Зоряних воєн» і було створено окремі серії. На розум приходять X-Wing, лицар-джедай, лицарі Старої республіки, The Force Unleashed, Battlefront і навіть серії LEGO. У серії Star Wars ™ Battlefront ™ гравці беруть під контроль одну з двох армій ворога (Галактична імперія – Альянс повстанців) у Всесвіті Зоряних воєн. Перша гра була розроблена в 2004 році Pandemic Studios і була відома. Потім наступного року прийшов Star Wars ™ Battlefront II ™. Це Star Wars ™ Battlefront ™ для мобільних пристроїв та консолей: Renegade Squadron, Star Wars ™ Battlefront ™: Мобільні ескадрони та Star Wars ™ Battlefront ™: Елітний ескадрон. Хоча LucasArts зробив кілька проривів, щоб представити третю гру після другої гри у 2005 році, гравцям довелося чекати десять років через проблеми з ліцензією. Після того, як Electronic Arts придбала ліцензію на розробку ігор «Зоряні війни», влітку 2013 року повідомлення про Star Wars ™ Battlefront ™ від EA DICE стало початком серії замість Star Wars ™ Battlefront III ™.

Як і в попередніх іграх серії, розробник EA є DICE в новій грі з типом дії FPS / TPS опцією, тоді як дистриб’ютор – EA, як очікувалося. З цієї причини шанувальникам гри доводиться завантажувати та завантажувати через Origin у цифровому середовищі. 8 листопада майже десять мільйонів гравців спробували гру, яка розпочала свою відкриту бета-версію і тривала лише п’ять днів. У той же час версії для ПК, Xbox One та PS4 були випущені 17 листопада (19 листопада, крім США). 16-річне обмеження системних вимог гри 64-бітної операційної системи, процесора Intel Core i3, 8 ГБ оперативної пам’яті, GeForce GTX 660 2 ГБ або Radeon HD 7850 2 ГБ відеокарти та 40 ГБ вільного місця на жорсткому диску, наприклад високі значення. У той же час рекомендується чотирьохядерний процесор Core i5, 16 Гб оперативної пам’яті, GeForce GTX 970 4 ГБ або Radeon R9 290 4 Гб відеокарта. Через важку графіку середовище PS4 обмежується 60 кадрів в секунду при 900p, а середовище Xbox One обмежено 60 кадрів в секунду при 720p. За допомогою потужного ПК ви навіть можете грати зі швидкістю 150 кадрів в секунду в 5К роздільній здатності. Не дивно, що EA DICE заснований на останній версії ігрового двигуна Frostbite під назвою Frostbite 3 для гри. Вона включає в себе останні оновлення в галузі штучного інтелекту, візуальні матеріали, фізичні розрахунки, моделювання та візуальні ефекти. Візуальні фільми дуже вдалі, а персонажів «Зоряних воєн» зображений так, як належить. Приділяється увага до деталей. Де б ти не знаходився, ти відчуваєш бажання зблизитися та проаналізувати, а результат задовольняє.

Гравці можуть перемикатися між режимами FPS та TPS у будь-який час. Таким чином, поле зору можна змінювати і отримувати найідеальніші результати залежно від смаку чи ігрової ситуації. Через локацію та персонажів ми можемо гарантувати, що шанувальники «Зоряних воєн» будуть чудово проводити час. Як відомо з всесвіту “Зоряних воєн”, ліси здатні перемикатися між Ендором, сніжним Хотом, Татуаном, де переважає пустеля, і вулканічним Суллустом. Після безкоштовного DLC, який буде доступний 8 грудня, до списку буде додана планета Jakku. Також було оголошено пропуск сезону. Ті, хто придбають це, отримають чотири пакети DLC за меншу суму. Вміст інших DLC не завершений. Кінцевою версією гри є версія Deluxe та Season Pass. Делюкс-версія відрізняється від стандартної версії пістолетом Хан Соло DL-44, іонною гранатою та ракетою, іншими невеликими доповненнями. Боротьба відрізняється залежно від планети. Про боротьбу в космічному середовищі протягом всієї гри не йдеться. Для роумінгу по планетах можна використовувати наземні транспортні засоби, характерні для серій. Персонажі, зброя, обладнання можна налаштувати. У міру просування гри гравці отримують доступ до більшої кількості зброї та можуть поділитися ними зі своїми товаришами по команді. Ви можете збільшувати масштаби під час знімків, але цілі немає. Як ми говорили на початку, ви можете вибрати Альянс повстанців, який включає повстанців, і вибрати солдата чи Галактичну імперію та стати Штурмовиком. Окрім цих стандартних одиниць, у гру входять Дарт Вейдер, Скайуокер, Боба Фетт, Лея Органа, Хан Соло та Імператор. Кожен персонаж має три унікальні здібності. Одні можуть перехитрити інших.

Найбільший недолік в плані гри – відсутність будь-якого режиму соло-сюжету. Багатокористувацький досвід на передньому плані. Ви можете отримати результати з друзями або б

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir