"Enter"a basıp içeriğe geçin


Другий виглядБоже, я міг би померти від цього головного болю. Це все одно, що все на мене йде, стискаючи всі мої кістки в долоні. Мій череп схожий на те, що він знаходиться в тиску. Як довго я можу протистояти цьому болю? У мене глибокі почуття. Це, мов, щось рухається всередині мене. Я хочу кричати, але в ебатькій кімнаті немає нікого, хто мене чує, ні допомоги. Мої руки і ноги зафіксовані на ліжку. Я винен? Можливо, я є, нічого не пам’ятаю. Цікаво, як виглядає моє обличчя. Я відчуваю, що я всюди перев’язую, але гірше не чіпати її. Ось знову. Це погане почуття в мені рухається.

Як я відкрив ці замки? Боже, що зі мною відбувається? Відбивається на склі; Чоловік у синці, я? Що зі мною трапилось ?! Хтось?

Що зі мною сталося? А хто… Хто я?

Хоча ринок ігор – це сектор, який потребує творчості, можна наслідувати бестселера або, більш оптимістично; Це загальний ринок, де пропонуються товари популярних типів. Якщо новий жанр зламає землю, проводяться подібні ігри. Вищезгаданий «жанр iz» – це ті самі ігри, які відбуваються на полицях одна за одною до повного їх споживання. Останнім часом ми направляли багатьох персонажів, які втратили пам’ять і не знають, що вони оснащені надзвичайними силами. (Psi-ops, Breakdown тощо) Особисто, з часів давньої легендарної пригодницької гри oyun Sanitarium kaybetme, питання втрати пам’яті ніколи не було переконливим. Поки він не познайомився з Другим видовищем Я вперше спостерігав демонстрацію гри, яка відкривалась; “Хто я?” Які деталі цього синдрому були? Тут ви йдете …

Second Sight – екшн-пригодницька гра з прогресивним сценарієм у психологічному романі. Ми часто живемо, щоб повертатися назад і назад між двома доповнюючими історіями. У першій демонстрації ми спостерігаємо за подіями з очей того, кого оперуватимуть у лікарняному коридорі. Ми приголомшені наркотиками, коли говоримо про те, що ми серйозно травмовані, навіть диво, що ми все ще живі. Ми не можемо повірити своїм очам, коли прокидаємось і бачимо наш поранений стан, але справжня несподіванка полягає в тому, що ми живемо, коли усвідомлюємо вищі здібності, які ми перемогли. Хоча боротьба за вихід з лікарні є частиною практичної гри, ми повертаємось на 6 місяців із відеозаписом. Наша справжня ідентичність; Ми розуміємо, що він був лікарем на ім’я Джон Ваттік, типу Гордона Фрімена. Ми дізнаємось, що ми будемо частиною прихованої операції, яка буде проводитися в Сибіру, ​​і що нам потрібно пройти базову військову підготовку, навіть якщо ми медики. Після того, як ми завершимо секцію підготовки, ми повернемося до стану пов’язок. Іншими словами, ми постійно рухаємось туди-сюди до тієї точки, коли дві історії будуть зливатися, доповнюючи атмосферу та відсутні частини сценарію.

Чи достатньо взяти шматочок з кожної гри та закріпити його?

Second Sight дає нам ті самі синдроми відкликання, які відчував наш головний герой протягом усієї гри. В результаті кожного руху, який ми робимо по дорозі або після тих місць, які ми бачимо, він вкладає в наші думки ідею «я це бачив раніше». Перев’язаний чоловік – головний герой у ньому санітарію, а людина в нормальному стані; Він більше схожий на Гордона Фрімена в Half-Life. Геймплей Якщо ви раніше грали в Psi-Ops; те саме, що і те саме. Тому що всі наші надприродні сили; Ті самі повноваження, які ми використовуємо в Psi-Ops. Телекінез може переміщувати предмети, лікувати силу і мана може перетворювати наші точки здоров’я

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir