"Enter"a basıp içeriğe geçin


Анно 1800Серія Anno, одна з найвідоміших серій стратегій у світі ігор, перенесла нас у майбутнє, навіть космос, протягом останніх двох ігор, не кажучи вже про Anno 1800, яку ми сьогодні будемо вивчати. Хоча серіал спочатку вітав шанувальників та прихильників, факт, що серія Anno виходить із справжньої атмосфери нашого минулого, з часом зменшив інтерес до серіалу. Ubisoft буде усвідомлювати ситуацію з новою грою, яка повертає нас у минуле. У Anno 1800 р., Де нас у 1800-х роках запросили на промислову революцію, ми розпочали свою діяльність як сільськогосподарську колонію, і ми на шляху до золотої епохи промислової епохи.

Перш за все, для наших друзів, далеких від серії, Anno 1800 – це не зовсім гра Tycoon. У Anno 1800 в ньому є невелика кількість елементів війни та дипломатії, але основна частина курсу звичайно йде на торгівлю та будівництво міста. Міста: Skylines, SimCity, Tropico, ігрові серії, такі як гравці, які ніколи не відчували іноземного досвіду, Anno 1800, навіть багато в чому зрозуміліші та простіші, ніж ці ігри.

У Anno 1800 є два різних режими гри. В одній з них йдеться про історію взяття боргу нашого батька, вигнаного з міста, де ми живемо, оселення на острові та сплати боргу за шию. Ми беремо завдання в загальних рисах і сплачуємо свій борг за продукцію, яку ми виробляємо, і гроші. Діалоги, підготовлені в цій ситуації, є досить успішними. Гра Tycoon дуже продумана і створений ланцюжок діалогу, який позитивно впливає на атмосферу гри.

Інші та більшість із нас цікавляться режимом «Пісочниці». У цьому режимі ми маємо власне місто на карті різних острівних країн, і у нас є варіанти, такі як торгівля, дипломатія та війна з іншими острівними державами. Оскільки історії немає, ми буквально вільні, і нам хотілося б гравців, які хочуть грати в цю гру довгий час. Знову ж таки, я рекомендую мод з пісочницею, який є індустріалізованим, починаючи з сільськогосподарської країни, як сюжетний режим. Однак ви можете почати з режиму розповіді, щоб заздалегідь вивчити системи гри.


На перший погляд, про якість зображень можна сказати про нову Anno. Графічно, Ubisoft завжди розробляв серію Anno, щоб бути амбітним у магнаті та стратегії. Анно також довів це твердження в 1800 році. Екологічні деталі, освітлення, покриття, все виглядає добре. Однак саме деталі привернули мою увагу найбільш візуально. Коли ти справді будуєш місто, ти можеш відчути, що місто живе якось. Ми відчули брак цього в таких іграх, як “Міста: Стилі” та “Тропіко”, але Anno 1800 вдалося створити відчуття, що місто, яке ви створили, справді живе. Я можу сказати, що єдиним недоліком у візуальному сенсі є цикл дня та ночі, але розробники сказали, що цикл дня та ночі буде доданий до гри пізніше. Словом, гра виглядає досить приємно візуально.

Я також можу сказати, що Anno 1800 також чудово справляється з точки зору якості звуку. Так само музика і діалоги гри дуже успішні. Навколишні звуки, які змушують відчути атмосферу міста, підготовлені докладно. Якість управління мистецтвом Ubisoft ми бачимо в кожній грі. Anno 1800 зробила велику роботу з цього питання. Навіть на фестивалях, які розпочалися в певний час під час гри, навіть хорову музику ретельно готували. Масштабування до фестивальної площі

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir