"Enter"a basıp içeriğe geçin


Аналіз НБА 2К20Це огляд NBA 2K20. Після трьох невдалих спроб протягом останніх трьох років NBA Live, розроблений EA Sports, покинув сцену в серії NBA 2K та відступив. Чи принесла серія НБА, яка повернулася до монопольної позиції в баскетбольних іграх, внести нововведення в серію з NBA 2K20? Або він уникав занадто великого ризику, кажучи, що я не повинен відмовлятися від правди, яку я виголосив? Власне, відповідь очевидна.

Цього року серія NBA 2K трохи тихіша, ніж у попередні роки, коли йде тиха кампанія. Оскільки ми зараз в кінці покоління, я думаю, він не хотів витрачати занадто багато грошей на рекламу 2K. Звичайно, той факт, що більше немає конкурента проти НБА 2К, має чудовий ефект. Гра відбуватиметься в сюжетному режимі видатних голлівудських зірок NBA 2K20’nin реклама була основною темою твору. Зірки НБА, такі як Леброн Джеймс, зірка обкладинки НБА 2К20 Ентоні Девіс, Ідріс Ельба, Росаріо Доусон, Ерні Хадсон, Ламорн Морріс, Маверик Картер, а також “Чикаго Буллз” та легенда НБА Скотті Піппен супроводжують режим історії НБА 2К20 , Однак той факт, що ці зірки беруть участь у режимі історії гри, також може врятувати історію режиму NBA 2K20.

У режимі “Моя кар’єра”, де ми створили власного баскетболіста, найбільш розповсюдженого ігрового режиму в серії НБА 2К, ми починаємо як баскетболіст, який намагається показати себе в коледжній лізі. Незважаючи на те, що ми переживаємо емоційний крах після нещасної травми від нашого найкращого друга, ми можемо відновитись за короткий проміжок часу, і спочатку нам вдається піднятися по кар’єрних сходах по черзі, щоб стати зіркою НБА за літньою лігою. Цього року 2K створив дещо більш драматичний сюжетний режим за підтримки відомих акторів. Історія гри заснована на коливальних стосунках з Ідрісом Ельбою, нашим тренером коледжу. Але неймовірні ніжні діалоги, довгі і безглузді сцени не врятували сюжетний режим NBA 2K20 від того, щоб не було завдань, де вам довелося (і на щастя) натиснути X.

Залишаючи осторонь сюжетний режим, який очевидно, що NBA 2K20 не дуже уважний, найголовніші зміни цього року в режимі «Моя кар’єра» – на екрані створення персонажів. Як і кожного року, і цього року ви також можете використовувати свій мобільний телефон для сканування обличчя та передачі його в гру за допомогою мобільного додатка MyNBA 2K20 для пристроїв Android та iOS. Однак важко сказати, що цей метод є дуже успішним, як і щороку. Новинка, про яку я говорю, – риси характеру. Я можу сказати, що новий екран створення символів більш детальний.

Отже, ви збираєтеся створити четверенька, який керує бомбардиром, або високого фіксованого стрільця з довгими руками, або номер п’ять, як довгий масивний танк? Можна повністю застосувати свій стиль гри до свого персонажа до персонажа, якого ви створите, використовуючи новий екран створення персонажів. Ви можете вибрати оборонного або більш образливого гравця, відмовитись від пострілу та створити хижака. Або створивши збалансованого гравця, ви можете створити гравця, яким ви хочете бути в NBA 2K20. Нові функції значка допоможуть вам налаштувати свого персонажа. У значках є фундаментальні зміни, які надають нашому гравцеві додаткові можливості цього року. Зараз значки поділяються на класи. Ми вибираємо потрібні значки з цих занять, витрачаючи очки талантів. Тепер, відповідно до рухів, які ми робимо в матчі, рівень класу, де знаходиться значок, заповнюється. Коли кожен рівень заповнений, ми отримуємо ще один бал майстерності. Ми також використовуємо свої очки талантів, щоб підвищити бажаний рівень значка.
Новини технології

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir